253 MONICA BACKSTRÖM, skulptur, Kosta Boda, glas
Signerad M Backström 98967 Kosta Boda, höjd ca 7, diameter 11 cm
Konditionsrapport - Smärre repor
Värdering | 600 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |
Monica Backström (1939-2020) Sverige
I kategori Art
Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT