34019 JORGE PENSI, 7 st stolar, "Bikini chair", 2000-tal
Blålackerad plast, ben i lackerad metall, stapelbara, sitthöjd 45 cm
- Konditionsrapport:Repor, märken, fläckar
Värdering | 800 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 900 SEK |
Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT