2d 23h
SVEN PALMQVIST, skål, glas, "Kantara", Orrefors, signerad _34344a_8dc70d767a88d99_lg.jpeg
SVEN PALMQVIST, skål, glas, "Kantara", Orrefors, signerad
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
2d 23h
MARTEN VAN SEVEREN, kontorstol, för Vitra, nutida_34457a_lg.jpeg
MARTEN VAN SEVEREN, kontorstol, för Vitra, nutida
Current bid200 SEK
Est1,500 SEK
2d 23h
KAFFEPANNA OCH ALADÅBFORM, koppar, 1800-tal_34466a_lg.jpeg
KAFFEPANNA OCH ALADÅBFORM, koppar, 1800-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
2d 23h
OIDENTIFIERAD KOSNTNÄR, 2 st, olja på duk resp pannå, 1900-talets andra hälft, signerade M Stening_34522a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
3d 0h
KUDDE, bomull, "Morfars trädgård", Cecilia Hall, Jobs Handtryck, 2000-tal_34393b_8dc70d4236f7225_lg.jpeg
KUDDE, bomull, "Morfars trädgård", Cecilia Hall, Jobs Handtryck, 2000-tal
Current bid150 SEK
Est300 SEK
3d 0h
GÖRAN WÄRFF, vas, glas, Kosta, 1900-talets andra hälft, signerad Kost 46202 Wärff_34484a_lg.jpeg
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 0h
ANNA EHRNER, 21 del, servisglas, "Line", Kosta Boda, 1900-/2000-tal_34255a_8dc6ddbf1e86ace_lg.jpeg
ANNA EHRNER, 21 del, servisglas, "Line", Kosta Boda, 1900-/2000-tal
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK
3d 0h
GOLVSKULPTUR, marmor, större modell, samtida_34468a_lg.jpeg
GOLVSKULPTUR, marmor, större modell, samtida
Starting bid200 SEK
Est6,000 SEK
3d 0h
PONTUS CARLE (född 1955), färglitografi, signerad och numrerad 3/50_34105a_8dc6dc31e15579f_lg.jpeg
PONTUS CARLE (född 1955), färglitografi, signerad och numrerad 3/50
Current bid200 SEK
Est500 SEK
3d 0h
LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt_34529a_lg.jpeg
LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
3d 0h
ARMBANDSUR, 3 st, herr, 2000-tal_34470a_lg.jpeg
ARMBANDSUR, 3 st, herr, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
3d 0h
HERTHA BENGTSSON, karott och såssnipa, porslin, "Koka Blå", Rörstrand, 1900-talets andra hälft _34349a_8dc70d7ee427b2f_lg.jpeg
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 0h
BERTIL VALLIEN, skål, glas, "Satellite", Kosta Boda _34357a_8dc70d886bdeef8_lg.jpeg
BERTIL VALLIEN, skål, glas, "Satellite", Kosta Boda
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 0h
LISA LARSON, figur, stengods, "Syd", ur serien Världens Barn, Gustavsberg_34365a_8dc70d830311737_lg.jpeg
LISA LARSON, figur, stengods, "Syd", ur serien Världens Barn, Gustavsberg
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
3d 0h
FIGURINER, 2 st, porslin, England, 1900-talets första hälft _34426a_lg.jpeg
FIGURINER, 2 st, porslin, England, 1900-talets första hälft
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 0h
LJUSPLÅT, mässing, Ikea, 1900-talets slut_34273a_8dc70c55c8338f8_lg.jpeg
LJUSPLÅT, mässing, Ikea, 1900-talets slut
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 0h
BAROGRAF, R Fuess, Berlin-Steglitz, nr B 713, 1900-tal_34311a_8dc70d4955797c4_lg.jpeg
BAROGRAF, R Fuess, Berlin-Steglitz, nr B 713, 1900-tal
Current bid550 SEK
Est1,000 SEK
3d 0h
MAX WALTER SVANBERG, skål, kristall, Kosta _34354a_8dc70e300e74ba4_lg.jpeg
MAX WALTER SVANBERG, skål, kristall, Kosta
Current bid500 SEK
Est1,000 SEK
3d 0h
SPEGEL, swedish grace, 1930-tal_34449a_lg.jpeg
SPEGEL, swedish grace, 1930-tal
Current bid500 SEK
Est1,500 SEK
3d 0h
KRUS, 4 st, stengods, Höganäs, 1900-/2000-tal_34369a_8dc70d94efd0789_lg.jpeg
KRUS, 4 st, stengods, Höganäs, 1900-/2000-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 0h
KRUS, stengods, Höganäs, 1900-tal_34370a_8dc70d98786f9b8_lg.jpeg
KRUS, stengods, Höganäs, 1900-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 0h
KRUS, stengods, Höganäs, 1900-tal_34371a_8dc70da1c816586_lg.jpeg
Current bid200 SEK
Est300 SEK
3d 0h
TALLRIKAR, 3 st, tenn, 1700-tal_34272a_8dc70c6dc79976c_lg.jpeg
TALLRIKAR, 3 st, tenn, 1700-tal
Current bid200 SEK
Est400 SEK
3d 0h
RINGAR, 2 st, 23k guld, tot vikt ca 6,5 g_34287a_8dc70ce90b30278_lg.jpeg
RINGAR, 2 st, 23k guld, tot vikt ca 6,5 g
Current bid4,000 SEK
Est4,500 SEK
3d 0h
SKRIVSET, 3 del, mässing, Gusums Bruk, 1900-talets mitt_34243a_8dc6dd8df73339e_lg.jpeg
SKRIVSET, 3 del, mässing, Gusums Bruk, 1900-talets mitt
Current bid200 SEK
Est600 SEK
3d 0h
HALSRINGAR, 2 st, silver, 1900-talets andra hälft _34096a_8dc6dc282e842dd_lg.jpeg
HALSRINGAR, 2 st, silver, 1900-talets andra hälft
Current bid350 SEK
Est800 SEK
3d 0h
TAKLAMPA , Fagerhults belysning, mässing, 1900-talets andra hälft_34471a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
3d 0h
VASER 3 st, glas, bla sannolikt Flygsfors, 1900-talets mitt_34347a_8dc70da581044dc_lg.jpeg
VASER 3 st, glas, bla sannolikt Flygsfors, 1900-talets mitt
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 0h
GUSTAV RUDBERG, färglitografi, signerad och numrerad 173/310_34444a_lg.jpeg
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 0h
PIEDESTAL MED BORDSLAMPA, keramik, sent 1900-tal_34256a_8dc70c8789b78f5_lg.jpeg
PIEDESTAL MED BORDSLAMPA, keramik, sent 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
3d 0h
SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina, sannolikt 1900-tal_34333a_8dc70e5bdde72c0_lg.jpeg
SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina, sannolikt 1900-tal
Current bid200 SEK
Est400 SEK
3d 0h
BÄNK, teak, 1950-/60-tal_34486a_lg.jpeg
BÄNK, teak, 1950-/60-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 0h
HENNING KOPPEL, taklampa, "Bubi", Pandul, nutida_34436a_lg.jpeg
HENNING KOPPEL, taklampa, "Bubi", Pandul, nutida
Current bid250 SEK
Est1,500 SEK
3d 0h
SÅG, Metabo, elektrisk, 2000-tal_34327a_8dc70e44fd356ec_lg.jpeg
SÅG, Metabo, elektrisk, 2000-tal
Current bid650 SEK
Est800 SEK
3d 1h
RYOBI, handverktyg, 3 del, 2000-tal_34328a_8dc70d4d7620f02_lg.jpeg
RYOBI, handverktyg, 3 del, 2000-tal
Current bid450 SEK
Est800 SEK
3d 1h
BORR PÅ STATIV, höj- och sänkbar, Bosch, 2000-tal_34329a_8dc70dc771c1744_lg.jpeg
BORR PÅ STATIV, höj- och sänkbar, Bosch, 2000-tal
Current bid250 SEK
Est800 SEK
3d 1h
KOMPRESSOR, Serva, 8 bar, vol 25 lit, sannolikt 2000-tal_34326a_8dc70e384211d25_lg.jpeg
KOMPRESSOR, Serva, 8 bar, vol 25 lit, sannolikt 2000-tal
Current bid450 SEK
Est800 SEK
3d 1h
ÅNGTVÄTT, EV3000i, EV International, inköpt 2020_34507a_lg.jpeg
ÅNGTVÄTT, EV3000i, EV International, inköpt 2020
Current bid200 SEK
Est3,000 SEK
3d 1h
VINKYL, Waves, 2000-tal_34257a_8dc70c85dbdaf15_lg.jpeg
VINKYL, Waves, 2000-tal
Starting bid100 SEK
Est200 SEK
3d 1h
DAMMSUGARE, Electrolux, "Ultraone", 2000-tal_33605a_8dc70d3c3f04936_lg.jpeg
DAMMSUGARE, Electrolux, "Ultraone", 2000-tal
Current bid200 SEK
Est500 SEK
3d 23h
ÖVERHANDSFRÄS PÅ BÄNK, Black & Decker, 2000-tal_34330a_8dc70e494201625_lg.jpeg
ÖVERHANDSFRÄS PÅ BÄNK, Black & Decker, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est600 SEK
3d 23h
NISSE ZETTERBERG (1910–1986), tusch och akvarell, signerad och daterad 1972_34460a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
3d 23h
 JANE WÅHLSTEDT, skål, lergods, Jani Keramik, Laholm, signerad_34350a_8dc70d7dd9244bf_lg.jpeg
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 23h
PETER DE WIT / MARGRETE SANDSTRÖM, brosch, sterlingsilver, Linköping 1979_34085a_8dc6dc17c4510c1_lg.jpeg
PETER DE WIT / MARGRETE SANDSTRÖM, brosch, sterlingsilver, Linköping 1979
Starting bid200 SEK
Est2,000 SEK
3d 23h
ARTHUR PERCY, 21 del, servisporslin, flintgods, Gefle, 1900-talets mitt_34274a_8dc70c6f6eb7250_lg.jpeg
Current bid200 SEK
Est600 SEK
3d 23h
SÄNGBORD, 1 par, 1800-/1900-tal_34419a_lg.jpeg
SÄNGBORD, 1 par, 1800-/1900-tal
Starting bid200 SEK
Est2,500 SEK
3d 23h
LAMPSKÄRM, mässingsfärgad metall, Watt & Veke, 2000-tal_34263a_8dc70cd63549c79_lg.jpeg
LAMPSKÄRM, mässingsfärgad metall, Watt & Veke, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est400 SEK
3d 23h
GLASKUPA, till taklampa, 1900-talets första hälft_34314a_8dc70e4888802a4_lg.jpeg
GLASKUPA, till taklampa, 1900-talets första hälft
Starting bid100 SEK
Est300 SEK