8d 9h
KONSTANTIN GRCIC, bänk "Traffic" för Magis_34196a_lg.jpeg
KONSTANTIN GRCIC, bänk "Traffic" för Magis
Starting bid200 SEK
Est3,000 SEK
8d 9h
CHRISTIAN DIOR, handväska, textil och läder, 1900-talets andra hälft_34006a_8dc6aab8b5192ce_lg.jpeg
Current bid450 SEK
Est800 SEK
8d 9h
STOL, Intertek, 2000-tal_34210a_lg.jpeg
STOL, Intertek, 2000-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
8d 9h
JORDGLOB, med belysning, 1900-tal_33954a_8dc6aabf82fa546_lg.jpeg
JORDGLOB, med belysning, 1900-tal
Current bid100 SEK
Est300 SEK
8d 9h
KISTA, 1700-talets andra hälft_34033a_8dc6b721aa25ce7_lg.jpeg
KISTA, 1700-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
8d 9h
HERRARMBANDSUR, 2 st, stål, bla Raketa Ryssland, 1900-talets andra hälft_34038a_8dc6a96659f7b19_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
8d 9h
SKÅP, swedish modern, 1940-tal_34045a_8dc6b720575af4a_lg.jpeg
SKÅP, swedish modern, 1940-tal
Starting bid200 SEK
Est3,000 SEK
8d 9h
SALTKAR MED SKEDAR, 1 par, silver, insats i glas, GEWE, 1953, vikt exkl glasinsats ca 42 g_33974a_8dc6a7e07fdc498_lg.jpeg
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
8d 9h
KAGGE, allmoge, 1800-/1900-tal_33901a_8dc6a7ca34a8e53_lg.jpeg
KAGGE, allmoge, 1800-/1900-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
8d 9h
MATTA, Marocko, ull, ca 300x185cm_34161a_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 300x185cm
Current bid1,500 SEK
Est6,000 SEK
8d 9h
SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, samtida, justerbar ljusstyrka och färgtemperatur_34175a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
8d 9h
FICKUR, 2 st, silver, bla LUC, 1800-/1900-tal_34039a_8dc6a966e12ceb3_lg.jpeg
FICKUR, 2 st, silver, bla LUC, 1800-/1900-tal
Current bid250 SEK
Est400 SEK
8d 9h
ARMBANDSUR, stål, Atlantic, "Världsmästarur", 1900-talets mitt_34036a_8dc6a967880addf_lg.jpeg
Current bid200 SEK
Est500 SEK
8d 9h
FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hälft _34193a_lg.jpeg
FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hälft
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
8d 9h
VITRINSKÅP, Frankrike, 1900-talets början_33792a_lg.jpeg
VITRINSKÅP, Frankrike, 1900-talets början
Current bid1,600 SEK
Est9,000 SEK
8d 9h
BORDSLAMPA, möjligen Josef Frank, 1900-talets mitt_34143a_lg.jpeg
BORDSLAMPA, möjligen Josef Frank, 1900-talets mitt
Current bid600 SEK
Est1,000 SEK
8d 9h
GOLVLAMPA, mässing, MAE 4420, 1900-talets andra hälft_34050a_8dc6a0233790ca3_lg.jpeg
GOLVLAMPA, mässing, MAE 4420, 1900-talets andra hälft
Current bid350 SEK
Est1,500 SEK
8d 9h
PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, lås i silver med markasiter, 1900-talets mitt _33943a_8dc6a7e601a2307_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
8d 9h
SPINDELUR, Elgin Natl Watch Co, silver, 1900-talets första hälft_33900a_8dc6a7e7c037d91_lg.jpeg
Current bid200 SEK
Est600 SEK
8d 10h
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, med skurna snäckskalskaméer, tot vikt ca 2,2 g_33941a_8dc6a7f93e6436e_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, med skurna snäckskalskaméer, tot vikt ca 2,2 g
Current bid500 SEK
Est700 SEK
8d 10h
PETER J LASSEN, bänk, "Monterey", Montana, samtida_34052a_8dc6a80495aa92e_lg.jpeg
PETER J LASSEN, bänk, "Monterey", Montana, samtida
Current bid250 SEK
Est2,000 SEK
8d 10h
SAMLING TÄNDSTICKOR, 1900-talets mitt_33973a_8dc6aad4004ae3e_lg.jpeg
SAMLING TÄNDSTICKOR, 1900-talets mitt
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
8d 10h
SKOR, curlingkängor, Bally, storlek 39, 2000-tal_33982a_8dc6ab7c90883ba_lg.jpeg
SKOR, curlingkängor, Bally, storlek 39, 2000-tal
Current bid350 SEK
Est800 SEK
8d 10h
STOLAR, 6 st, IKEA, "Stockholm"_34234a_lg.jpeg
STOLAR, 6 st, IKEA, "Stockholm"
Current bid700 SEK
Est4,000 SEK
8d 10h
COLLIER, 4 st, bärnsten, horn och förgyllt silver, 1900-talets mitt_34068a_8dc6b72c9a3f02a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
8d 10h
DAMARMBANDSUR, stål, Enicar, automatiskt urverk, 1900-talets mitt_33890a_8dc6a7fc11c6b8b_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
8d 10h
LEKSAKSBILAR, 4 st, plåt, Japan, 1900-talets mitt_33928a_8dc6a7cf2d97aad_lg.jpeg
LEKSAKSBILAR, 4 st, plåt, Japan, 1900-talets mitt
Current bid100 SEK
Est300 SEK
8d 10h
SEKRETÄR, 1800-talets andra hälft _34182a_lg.jpeg
SEKRETÄR, 1800-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK
8d 10h
HERRARMBANDSUR, stål, Certina, "DS", manuell, 1900-talets mitt_34025a_8dc6a96d478d2ee_lg.jpeg
Current bid250 SEK
Est1,500 SEK
8d 10h
 BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt_34022a_8dc6b72245488a4_lg.jpeg
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Current bid250 SEK
Est800 SEK
8d 10h
DOSA, FAT OCH DJUP TALLRIKAR, porslin, Kina, 1700-/1800-tal_34010a_8dc6aac50b017fa_lg.jpeg
DOSA, FAT OCH DJUP TALLRIKAR, porslin, Kina, 1700-/1800-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
8d 10h
ORIENTMATTA, ca 155 x 206 cm_33980a_8dc6b727795a105_lg.jpeg
ORIENTMATTA, ca 155 x 206 cm
Current bid300 SEK
Est800 SEK
8d 10h
VAS, glas, Orrefors, 1900-tal_34140a_lg.jpeg
VAS, glas, Orrefors, 1900-tal
Current bid100 SEK
Est300 SEK
8d 10h
SERVISDELAR, 7 del, lergods, enligt uppgift Afrika 1950-tal_33964a_8dc6a7d20de3725_lg.jpeg
SERVISDELAR, 7 del, lergods, enligt uppgift Afrika 1950-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
8d 10h
SPEGEL, fanerad med mahogny, 1800-tal_34231a_lg.jpeg
SPEGEL, fanerad med mahogny, 1800-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
8d 10h
CARMOSÉRING, silver, med blå och vita stenar, 1900-talets andra hälft _33325a_8dc62ddaef4ed36_lg.jpeg
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
8d 10h
MATTA, Kelim, ca 237 x 238 cm_34114a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 237 x 238 cm
Starting bid200 SEK
Est2,500 SEK
8d 10h
VAS, glas, Reijmyre, 1900-tal_34014a_8dc6aabea89badf_lg.jpeg
VAS, glas, Reijmyre, 1900-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
8d 10h
ROYAL COPENHAGEN, 5 del, servisporslin, "Musselmalet", 1900-talets andra hälft _33919a_8dc6a7c98394168_lg.jpeg
Current bid200 SEK
Est600 SEK
8d 10h
MATTA, galleri, Marocko, ull, ca 280 x 73 cm_34171a_lg.jpeg
MATTA, galleri, Marocko, ull, ca 280 x 73 cm
Starting bid200 SEK
Est3,000 SEK
8d 10h
SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, samtida, justerbar ljusstyrka och färgtemperatur_34147a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
8d 10h
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets första hälft_33793a_lg.jpeg
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est4,000 SEK
8d 10h
ASK, tenn, 1900-tal_33923a_8dc6a7cc2a79c28_lg.jpeg
ASK, tenn, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
8d 10h
SERVERINGSVAGN, ek, 1900-talets första hälft_33908a_8dc6b4860c2210b_lg.jpeg
SERVERINGSVAGN, ek, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
8d 10h
NICLAS HOFLIN, "Arkipelag", bordslampa, för Rubn Lightning, 2000-tal_34139a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est1,200 SEK
9d 9h
BORDSLAMPA, porslin, Kina, sannolikt 1800-tal_34001a_8dc6aac16817a97_lg.jpeg
BORDSLAMPA, porslin, Kina, sannolikt 1800-tal
Current bid200 SEK
Est500 SEK
9d 9h
TEATERKIKARE, mässing och pärlemo, 1800-/1900-tal_33965a_8dc6a7d2a8595ae_lg.jpeg
TEATERKIKARE, mässing och pärlemo, 1800-/1900-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
9d 9h
LJUSSTAKAR. ett par, trä och mässing, 1900-talets första hälft_34217a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est300 SEK