ARMANI, scarf, siden, 1900-talets andra hälft
Final bid350 SEK
Est400 SEK
DAMARMBANDSUR, Emporio Armani, stål, 1900-/2000-tal
Final bid200 SEK
Est800 SEK
KAVAJ, dam, Armani Collezioni, strl 44
Final bid200 SEK
Est400 SEK
ARMANI JEANS, jacka, dam, strlk USA 6
Final bid200 SEK
Est500 SEK
MATTEO UGOLINI, taklampa, Karman, Italien, samtida
Final bid200 SEK
Est500 SEK
HERRARMBANDSUR, Armani, stål, quartz, 1900-/2000-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
BORDSLAMPA, plast, "Armand II", Habitat, 2000-tal
Final bid2,200 SEK
Est600 SEK
Final bid200 SEK
Est300 SEK
Final bid200 SEK
Est300 SEK
FÖRSTÄRKARE SAMT SKIVSPELARE, Harman Kardon "PM 645" samt Dual "1225"
Final bid300 SEK
Est400 SEK