11741 MATTA, Sydamerikansk, 1970-tal, ca 200 x 287 cm

13363a_med.jpeg
  • 13363a_sm.jpeg
  • 13363b_sm.jpeg
  • 13363c_sm.jpeg

Figurer mot ljus botten, enligt uppgift inköpt i Peru, ca 200x287 cm

Konditionsrapport - Bruksslitage, smärre fläckar

    Estimate800 SEK
    Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
    Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
    Shipping Fee (from)700 SEK